Paslaugos » Pirtelė

info@seimosvila.lt                                                                                                                                Rezervacija

PIRTELĖ

 

Nuo neatmenamų laikų lankymasis pirtyje yra ne tik svarbi hihieninė procedūra, bet ir patikima profilaktinė gydomoji priemonė nuo kai kurių ligų, tik, žinoma, jeigu naudojamasi tinkamai.. Rekomenduojam eiti į pirtį pasidomėjus, kam negalima į ją eiti, kiek laiko joje būti, ką gerti ir kaip joje elgtis.

Mūsų pirtelė pritaikyta parintis iki 6 asmenų vienu metu. Didesnei kompanijai gali būti nesmagu, kadangi pirties ir priepirčio patalpos gana kompaktiškos. Mažybiniu pirties apibūdinimu norime išreikšti, tai kad ją statant ir puoselėjant įdėta daug meilės ir laiko. Čia jūs galėsite suteikti savo kūnui ir sielai malonumo, o taip pat pajusti tą gerą atmosferą, kurią stengėmės sukurti, viską darydami kaip sau. Mažos detalės padės jums atsipalaiduoti bei gerai praleisti laiką su mylimu žmogumi, vaikais ar draugais.

Prieš einant į pirtį rekomenduojame nusiprausti be muilo ir sausai nusišluostyti. Pas mus tai galėsite padaryti senoviniu būdu maišant karštą vandenį su šaltu ir užsipilant su kubiliuku. Tarp įėjimų į pirtį galėsite įlįsti arba įšokti į kūdrą.

 

Taigi, kviečiame maloniai ir naudingai praleisti laiką mūsų pirtelėje ir atgauti fiznines bei dvasines jėgas!